اگر چه ن به طور قطع علائم کلاسیک و سنتی از حمله قلبی مانند تنگی قفسه سینه، درد، فشار و . را تجربه می کنند، اغلب ن اغلب به حملات قلبی مبتلا می شوند، کمی متفاوت از دیگران است.

 

به گفته انجمن قلب آمریکا، از آنجا که بیماری قلبی عامل اصلی مرگ در ن است، دانستن اینکه چگونه علائم حمله قلبی را مشخص می کند بسیار مهم است. اگر می دانید چه باید بکنید، ممکن است بتوانید درمان کنید - و آن را دریافت کنید - زودتر و این نیز بسیار مهم است.

 

ممکن است ناخوشایند باشید

تهوع، احتمالا چیزی است که شما به طور معمول با حمله قلبی مرتبط نیستید، اما برای ن، این می تواند نشانه ای مبهم و ظریف باشد که ممکن است چیزی در قلب شما اتفاق بیفتد، بنابراین مهم است آگاه باشید، به عنوان دکتر دکتر جان چنگ، MD از گروه پزشکی جنوب ساحل به INSIDER گفت.

 

دکتر پیتر ای. ریس، MD، یک متخصص قلب، به INSIDER گفت: "ن مبتلا به تهوع مکرر با شدت، این چیزی اشتباه است، چیزی وجود دارد، اما آنها به آن اعتراف نمی کنند و به کمک می رسند." و به رسمیت شناختن چیزی که کاملا درست نیست، می تواند تمام تفاوت ها را ایجاد کند.

 

شما ممکن است خستگی جدی را تجربه کنید.

خستگی دشوار است، زیرا ممکن است نشانه ای مبهم باشد که بعضی اوقات بخشی از زندگی است.

 

"اگر شما مشغول هستید و از خانواده تان مراقبت می کنید یا اگر مشغول کار هستید یا باید 17 کار را انجام دهید، می دانید که دفتر دکتر در حال چرخش است، احتمالا یکی، دو نفر نیست، و سه چیز برای انجام این کار، و بنابراین شما نوع نظارت و صبر کنید و ببینید که آیا همه چیز افزایش می یابد و بدتر می شود، "دکتر نیکول Weinberg، MD، یک متخصص قلب و عروق در مرکز سلامت سنت جان در پراویدنس، به INSIDER گفت.

 

"من فکر می کنم این یکی از دلایلی است که من واقعا دوست دارم شماره گیری را به ورزش بسپارم چون اگر کسی برنامه ای داشته باشد که به طور مرتب ورزش می کند و بعد می داند تغییری در نحوه تمرینات احساس می کند، می دانید زمانی که زمان را انتخاب کنید و به دنبال برخی از توجه پزشکی به مردم است که می دانید ممکن است احساس کنید که کمی خسته هستند یا احساس خود را احساس نمی کنند اما می توانند بیرون بیایند و بدون کلاس محدودیت یا دشواری، که من را به عنوان یک متخصص پزشکی اهمیت می دهد. "

 

شما ممکن است با درد در فک شما مبارزه کنید.

درد فک می تواند نشانه ای از چیزهای مختلف باشد، نه فقط در شرایط قلب، اما احتمال این است که برخی از این موارد دیگر ممکن است در فهرست سوء ظن شما بیشتر از هر چیز مربوط به قلب شما باشد.

 

حتی اگر فکر نکنید که آنها وابسته هستند، درد شکم ممکن است نشانه ای از حمله قلبی باشد، زیرا دکتر رووی کیشور آمانچارلا، مددکار اصلی و الکتروفیزیولوژیست در جزایر کیمن در شهر سلامتی، به INSIDER گفته است.

 

اگر چه ممکن است ابتدا فکر کنید که دندانپزشکی یا استرس مرتبط با آن است، این واقعا می تواند قلب شما باشد، بنابراین اگر شما علائم ظریف دیگری نیز داشته باشید، به دنبال یافتن مراقبت از یک متخصص قلب می تواند به طور بالقوه یک استراتژی بهتر نسبت به هدایت دندان پزشک باشد.

 

ممکن است درد پشت داشته باشید.

درد پشت یکی دیگر از نشانه های ظریف است که می تواند به طور بالقوه چیزی جدی با قلب شما می شود. باز هم، چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند باعث درد پشت شما شود و احتمالا قلب شما اولین چیزی که انتظار دارید نیست. بنابراین اگر شما در معرض تکرار درد پشت و یا درد پشت در علاوه بر علائم دیگر، ارزش توجه به.

 

چنگ گفت: "مهم است که هر گونه علائمی را که برای شما غیرعادی است، ثبت کنید." "بسیاری از ن معتقدند که نشانه های ظریف هفته ها تا یک ماه قبل از شروع حمله قلبی را تجربه می کنند. اگر در معرض هر گونه نشانه های غیر معمول باشید، با افراد نزدیک به شما درباره آنها صحبت کنید، که ممکن است خانواده یا تاریخچه شخصی شما را ببینند یک ارائه دهنده پزشکی. "

 

 

ممکن است دچار کمبود نفس باشید.

کوتاه بودن تنگی نفس ممکن است باعث شود که شما فکر کنید که شما به سادگی خود را بیش از حد اعمال کرده اید، اما تنگی نفس می تواند یک معامله بزرگ باشد.

 

ضعف تنفس قابل توجه است، مطمئن باشید، اما بدانید که بدن شما "طبیعی" است و با توجه به اینکه بدن و شهود شما به شما می گویند که چیزی درست نیست، مهم است.

 

وینبرگ گفت: "من احساس می کنم این روند دو برابر است." "یکی واقعا ن را قادر می سازد تا بدانند که بدنشان چه احساسی دارند، می دانند که علائم بیماری چیست، بدن آنها را نظارت می کند - من همیشه به مردم می گویم که ورزش می کنند؛ زیرا این بهترین شاخص برای شناختن حرکت به جلو است. "

 

بنابراین دانستن اینکه این ممکن است بیش از صرفا بیش از حد است، گامی بزرگ است.

 

شما ممکن است سرگیجه یا سرگیجه داشته باشید.

آمانچارلا گفت: سرماخوردگی و سرگیجه نیز می تواند نشانه هایی ظریف از مشکلات قلبی در ن باشد. و دوباره، این لزوما چیزی است که شما فکر می کنید از پزشک خود بپرسید یا به چیزی فوق العاده جدی متصل شوید. شما ممکن است فکر کنید که این فقط چیزی است که بسیار موقت و به دلیل خاصی است. بسیاری از علائمی که ن تجربه می کنند این است که حتی پزشکان ممکن است بلافاصله به عنوان یک بیماری قلبی تشخیص دهند - و این بخشی از مشکل است.

 

ریس گفت: "تشخیص از دست رفته است، متأسفانه، زیرا زمانی که ن آن را توصیف می کنند، ما یک بار از یک حمله قلبی فکر نمی کنیم." "این یک مسئله مهم برای ما به عنوان متخصص قلب است، زیرا حتی در ER ممکن است از دست رفته باشد."

 

شما ممکن است فوق العاده عرق بگیرید

عرق کردن اضافی (به خصوص اگر با تنگی نفس همراه باشد) نیز می تواند با شرایط قلب مانند حمله قلبی همراه باشد و از آنجایی که ممکن است کمی از عرق اضافی چیزی باشد که شما فکر می کنید کاملا خوش خیم است، به این معنی که شما ممکن است علائم را به طور کامل از دست بدهید.

 

چنگ گفت: "عرق با یا بدون ضعف نفس نیز به طور کلی نادیده گرفته می شود، زیرا به دلیل سن ن افزایش وزن و کاهش تمریناتی که موجب تنگی نفس بیشتر می شود، افزایش می یابد." "همچنین ن مبتلا به یائسگی نیز احساس گرگرفتگی می کنند که می تواند موجب عرق شدن آنها شود. با توجه به وضعیت، عرق با یا بدون تنگی نفس می تواند یک مشکل قلب را نشان دهد. نشانه های خاصی برای جستجو می تواند ناگهانی بدون اعمال، تنگی نفس که با اعمال فشار و یا تخلیه ادامه می یابد یا بدتر می شود اما می تواند با ایستادن، عرق سرد و خفیف بدون استرسور و سایر علائم مربوط به حمله قلبی در حال حاضر بهبود یابد. "

 

فقط به این دلیل که شما ممکن است علائم "کلاسیک" از یک حمله قلبی را تجربه نکنید، به این معنا نیست که این چیزی نیست که شما نیز داشته باشید. بنابراین شناختن اینکه چگونه ن ممکن است حملات قلبی را کمی متفاوت از مردان تجربه کنند، فوق العاده مهم هستند. مراقبت از زودتر و نه بعدا می تواند تفاوت های زیادی در نتایج سلامتی شما ایجاد کند، بنابراین شناختن زمانی که چیزی درست نیست و بر روی آن تاثیر می گذارد، زمانی که نیاز باشد، واقعا می تواند شما را سالم تر حفظ کند و حتی زندگی شما را نیز نجات دهد.


سرگرمی ممکن ,تواند ,قلبی ,چیزی ,ن ,است، ,حمله قلبی ,داشته باشید ,تواند نشانه ,حملات قلبی ,چیزی درست منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش و نصب انواع باسكول و سيستم هاي توزين اطلاع رسانی فروشگاه قلم گروه پارکر لطیفی سایت تخصصی آموزش برنامه نویسی اندروید ghabar rooz خدا موند... قوانین بسکتبال سبک زندگی ایرانیان خرید و فروش فلزیاب مشهد 09102191330 D@rknight